Omniva
DPD
logo Ekspress pasts

Preces tiek izsūtītas pa Latviju, Lietuvu un Igauniju. Par preces iegādi un sūtīšanu uz citām valstīm vai sadarbības jautājumos, lūdzam sazināties šeit. Preces Pārdevējs izsūta uz pakomātiem, pa pastu vai tiek piegādātas ar kurjeru uz klienta norādīto adresi.

 

Pasūtījuma izpildīšanai Pārdevējs komplektē pasūtījumu un nodod to Omniva, Latvijas Ekspress pasts vai DPD piegādes veikšanai.

Pasūtītās preces tiek nogādātas uz klienta norādīto vietu 14 darba dienu laikā no līguma stāšanās spēka brīža, t.i. no brīža kad uz Interneta veikala bankas kontu ir ieskaitīta pilna pasūtījuma summa, ja prece ir salonā vai noliktavā.

 

Izņēmuma gadījumos, piemēram, šujot pēc individuāla izmēra vai pielāgota izmēra, kā arī ja prece nav noliktavā, Pārdevējam ir tiesības piegādāt preci 45 darba dienu laikā, par ko informē klientu, izsūtot e-pastu. Ja sūtījums tiek piegādāts uz pakomātu, uz pasūtījumā norādīto telefona numuru tiek nosūtīta sms ziņa ar durvju atvēršanas kodu. Durvju atvēršanas kodu nepieciešams ievadīt pakomātā, tad atvērsies durvis. Pakomātā sūtījumu var saņemt 7 dienu laikā, no brīža kad sūtījums tika piegādāts.

 

Ārkārtas situācijā valstī vai sadarbības partneru valstīs pasūtījuma piegāde var kavēties.