Kleitu gludināšanas pakalpojumi

Magical Beauty salons piedāvā vakarkleitu un kāzu kleitu gludināšanas pakalpojumus. Gludināšanas pakalpojumu cena veidojas no kleitas sarežģītības pakāpes. Gludināšana tiek veikta ar tvaika gludekli.

Izgludinātas kleitas tiek izņemtas tikai salonā un netiek uzglabātas ilgāk par 3 dienām. Tās netiek sūtītas.

Gludināšanas pakalpojumi ir jāpiesaka un jārezervē laiks pa tālruni +37125159518 vai rakstiet uz e-pastu iron@magicalbeauty.lv vai šeit.

Gludināšanas cena sākot no 10 EUR par kleitu.

Kāzu plānošana un organizēšana

Mūsu kāzu aģentūra 2in1 piedāvā kāzu dienas plānošanu un organizēšanu.

Ko tas nozīmē?  – Tiek pārrunāts ar jauno pāri vēlmes ideālām sapņu kāzām, tad tiek uzsākts darbs pie plānošanas. Tiek meklēta svinību vieta vēlamā vietā vai tuvumā, ko jaunais pāris izvēlējies, meklējam vakara vadītājus, ēdinātājus, dekorētājus, mūziķus un DJ, fotogrāfus un videogrāfus, māksliniekus un citus sadarbības partnerus un piedāvājam jaunam pārim. Sagatavojam dienas scenāriju un plānu kāzu dienai un maršrutu. Palīdzam jaunam pārim kāzu dienā, esam līdzās un pārliecināmies, ka visas plānotās un nodomātās lietas norit gludi. Kāzu aģentūra sadarbojas ar vairākiem sadarbības partneriem un palīdzēs izvēlēties labāko jaunam pārim.

Vairāk par piedāvātajiem pakalpojumiem var lasīt www.2in1.lv vai rakstiet uz info@2in1.lv

Tradīcijas un rituāli kāzās

Mūsu kāzu aģentūras 2in1 īpašais piedāvājums ir tradicionālu un netradicionālu rituālu piedāvāšana kāzās, kur tiek izstrādāts īpašs scenārijs jaunam pārim. Kādreiz jaunie pāri izvēlas jau plaši izrunātos tiltus un atslēgu saslēgšanu. Aģentūra darbojas peč sentēvu senču mantotām tradīcijām – tiek izvēlēts īpaši pārim veltīti rituāli. Reizēm tiek izmantoti arī tautasdziesmu vārdi un zīmes, tad kopā veidojas spēcīgs trīsvienības kopums.  Mūsu senči ir atstājuši ļoti spēcīgu mantojumu, ko mūsdienās tik daudz vairs nepiekopj, jo visbiežāk nezin par to.

Vairāk par piedāvātajiem pakalpojumiem var lasīt www.2in1.lv vai rakstiet uz info@2in1.lv