Pasūtījums tiek apstiprināts pēc priekšamaksas saņemšanas, tad tiek uzsākta izgatavošana. Tērpa šūšana ilgts no divām līdz četrām nedēļām. Šūšanas ilgums ir atkarīgs no izvēlēta tērpa modeļa un sarežģītības, jo lielāks roku darbs jāiegulda, jo ilgāk var paiet laiks, kā arī no individuālā izmēra pielāgošanas.

Piedāvājam mainīt uz citu tērpa modeli vai krāsu vai atgriežam naudu.

Ja kleita ir mūsu salonā, piegāde tiek veikta atbilstoši izvēlētam kurjeram, skatīt piegādes noteikumus. Ja kleita ir jāizgatavo, tad papildus izgatavošanas laiks jārēķina klāt. Ārkātas situācijas laikā valstī un pirms svētku dienām, piegāde var kavēties.

Jā var, iepriekš sazinoties ar mums un norunājot individuālo laiku pa telefonu +371 25159518

Lai komplektu pasūtītu, izvēlieties blūzi savu izmēru un vēlamo krāsu un ielieciet grozā, tad izvēlieties svārkus savu nepieciešamo izmēru un vēlamo krāsu un lieciet grozā. Mēs ar Jums sazināsimies, lai pārrunātu izvēlēto komplektu un apstiprinātu pasūtījumu.

Mūsu piedāvātas kleitas ir unikālas kā katra kleitas īpašniece, tādēļ kleitu nomu nepiedāvājam

Mūsu salons atrodas Latvijā, Valmierā, Rīgas ielā 76a, 2.stāvā. Mums blakus lielākie objekti ir Nestes benzīntanks un Rimi veikals

Kleitas tiek šūtas pie mūsu sadarbības partneriem, kuru pieredze ir vairāk par 20 gadiem. Par katru no mūsu partneriem varat vairāk lasīt mūsu bloga sadaļā

Kleitas vidējā cena ir 200-250 EUR

Jā ir iespējams kleitu atgriezt. Atgriešana teik veikta atbilstoši mūsu Lietošanas noteikumiem un noteiktajā termiņā

Veicot pasūtījumu ir divas iespējas.Vienā gadījumā ir iespēja izvēlēties blūzīti atsevišķi un svārkus atseviķi, tad norādies savu vēlamo izmēru. Bet ja ir komplekta piedāvājums, tad tajā izvēlieties savu blūzītes izmēru un pasūtījumā piezīmēs norādiet vēlamo svārku izmēru, ja tas ir atšķirīgs. Redzot norādīto piezīmēs, mēs ar Jums sazināsimies, lai precīzi noskaidrotu visas vēlmes.