Kāzu kleita Cloudi

Ar patiesu gandarījumu vēlamies dalīties jaunumos – mūsu sadarbības partneru pulkam pievienojusies “Victoria Soprano” dizaineru grupa.

Jau vairāk kā 11 gadus “Victoria Soprano” dizaineru radītās kāzu kleitas ir iepriecinājušas līgavas, ļaujot tām justies pārliecinātām un īpašām viņu kāzu dienā. Dizaineri ir izvirzījuši mērķi – dot iespēju līgavām justies kā princesēm kāzu dienā, lai patīkamas atmiņas sekotu vēl daudzu gadu garumā.

Francijā ražotās kāzu kleitas radītas iedvesmojoties no Eiropas modes tendencēm, pēc tam pievienojot unikālus elementus, lai padarītu ikvienu tērpu īpaši maģisku. Oriģināli piegriezumi, kvalitatīvi audumi, ar rokām darināti izšuvumi – dizaineri dara visu, lai nodrošinātu individuālu pieeju un novērtētu katru līgavu.

Dizaineru grupa sastāv no 3 zīmoliem. “Betta La Betta” zīmolu pārstāv minimālistiskas un gaisīgas kāzu kleitas, savukārt zīmola “Victoria Soprano” kleitas paredzētas līgavām, kuras vēlas tērpties kā pasakā. Tās ir klasiskas kāzu kleitas no izsmalcinātiem audumiem, rotātas ar pērlītēm un spožiem kristāliem. Zīmols “Katherina Joyce” sevi pierāda ar neparastiem un drosmīgiem tērpiem pašpārliecinātām sievietēm.

Mēs ticam, ka

“Victoria Soprano” dizaineru grupas piedāvātajos kāzu tērpos ikviena līgava spēs ieraudzīt sevi un ļauties pasakainajam kāzu gaidīšanas laikam.

“Victoria Soprano” moto ir “Neseko modei. Jūti to.”, kas ideāli saskan ar Magical Beauty redzējumu plašajā kāzu modē.