MadeMuazellDress2

Aiz katra unikāla uzņēmuma ir nozīmīgi partneri, kas papildina tā stāstu un izaugsmi. Šis ir stāsts par mūsu grandiozo partneri – Mademuazel.

Līgavu vēlmju uzklausīšana un saprašana ir mūsu prioritāte, tāpēc sadarbība ar “Mademuazel Dress” ir īpaši vērtīga.

Baltkrievijas zīmola galvenā misija ir radīt kleitas katrai līgavai ir ar unikālu raksturu un izskatu.

Kleitām ir jābūt kvalitatīvām, lai līgavas savā dzīves svarīgākajā dienā justos ērti un viss ritētu pēc plāna. Ražošanas vieta Baltkrievijā sniedz iespēju sadarboties ar nozares ekspertiem, kuriem ir plaša pieredze. Tāpat zīmola dizaineri ievēro stingras standartu vadlīnijas – tiek izmantoti tikai augstākās kvalitātes audumi, izšūšana ir 100% roku darbs un netiek izmantots līmes dekors.

Iepazīstinot ar “Mademuazel Dress”, jāpiemin, ka zīmolam ir savs unikālais stāsts. Tā vēsture sākās ar pirmā salona atvēršanu 2012. gadā, kad komanda strādāja ar vietējo tirgu, uzklausot un pielāgojoties Baltkrievijas līgavu vajadzības. Pilnveidojoties un augot, īsi pēc tam tika atvērts otrais salons. Vēlāk zīmols saņēma arvien lielāku interesi no ārvalstu pircējiem un sāka eksportēt kleitas.

Šodien ražošana apjomi ir auguši un notiek plašā mērogā. Kāzu kleitas ir plaši pārstāvētas Baltkrievijā, Krievijā un NVS valstīs (Neatkarīgo Valstu Sadraudzība).

Esam neaprakstāmi priecīgi sadarboties ar šo vienreizējo zīmolu un doties tālāk, piedāvājot arvien vairāk opciju savām līgavām. Mademuazel Dress