MagicalBeauty_tērpi

Mēdz teikt, ka inovatīva pieeja un sekošana aktuālām tendencēm ir panākumu atslēga. Arī mēs vēlamies turpināt kāpt pa izaugsmes kāpnēm un piedāvāt arvien jaunas, modernas opcijas saviem klientiem.

Tāpēc vēlamies dalīties ar visnotaļ grandioziem jaunumiem –  Magical Beauty zīmols ir uzsācis pats savu tērpu radīšanu un dizainēšanu. Iedvesmojoties no aktuālā un domājot par nepieciešamo, cenšamies aptvert arvien plašāku nepieciešamību spektru.

Jā, kāzu salonos varēsiet atrast līgavas kleitas, bet kā ar līgavas māsām un vecākiem? No skaistiem svētkiem, līdz skaistai ikdienai – zīmols turpina attīstīties un piedāvāt arvien vairāk tērpu dažādām dzīves situācijām.

Kvalitāte joprojām ir mūsu prioritāte, tāpēc zīmola tērpu radīšanā tiek izmantoti augstas kvalitātes audumi, kas ražoti Itālijā, kā arī izsmalcinātas mežģīnes. Tērpu šūšana notiek Valmierā – 100% roku darbs.

Kopā ar nozares ekspertiem, konsultējamies un veicam labojumus, lai sasniegtu vislabāko, modernāko un kvalitatīvāko rezultātu. Pievēršot uzmanību detaļām, zīmola tērpus darinām ar ‘odziņu’. Tās var būt mežģīņu piedurknes vai speciāli izvēlētas pogas – mūsu vīzija ir pilnībā atstrādātas nianses, kas izcels klientu tēlu un padarīs tērpu īpašāku.

Šeit neliels ieskats mūsu pirmajos, individuāli darinātajos zīmola tērpos. Pirmais solis pretim izaugsmei ir sperts, ar skatu nākotnē dodamies tikai uz priekšu!