Kokteiļkleita Isador

Timeless Love kolekcija radīta īpašu raksturu, būt neatvairāmai un īpašai. Katrs tērps ir ar izsmacinātu raksturu kā pati tērpa īpašniece.

Šī kolekcija iedvesmo un stāsta par tērpa nēsātāju, tās neatkarību un īpašo valdzinājumu. Kolekcija drosmīgām un neatkarīgām daiļavām.

Mīlestība vienmēr ir bijusi iedvesma gleznotājiem, tēlniekiem, dzejniekiem, mūziķiem, un tā iedvesmoja Paulain māksliniekus radīt jaunu skaistu kleitu kolekciju.

Katrs mūžīgās mīlestības varonis ir laika simbols, unikāls liktenis un mīlas stāsts, kas cilvēces atmiņā mirdz kā dimants.

Trīcošā Ophelija un izlēmīgā Irēna Adlere, dedzīgā jaunā Džuljeta un Valkyries Freya vadītāja, pazemīgā Megija un kaislīgā Karmena – viņi visi ir atšķirīgi, taču katrs ir kļuvis par Mīlestības personifikāciju. Mūžīgās, bezgalīgās, visu patērējošās Mīlestības personifikācija.

Izvēlieties attēlu, kas vislabāk atbilst jūsu garam un skaistuma priekšstatiem, un pasteidzieties iekarot pasauli ar Paulain kleitām, izveidojot skaistāko stāstu Mūžīgās mīlestības vēsturē.